Ražotājs: ATEN
Modelis: CS22D-A7
EAN: 5711783793458
ATEN CS22D. Tastatūras pieslēgvietas tips: USB, Peles pieslēgvietas tips: USB, Video pieslēgvietas tips: DVI-I. Maksimālā izšķirtspēja: 1920 x 1200 pikseļi. Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa. Enerģija patēriņš: 2,5 W. Ilgtspējas sertifikāti: RoHS
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Aten CS22D KVM-lüliti Must | €57.72 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Savienojamība | |
| Datoru skaits | 2 |
| Tastatūras pieslēgvietas tips | USB |
| Peles pieslēgvietas tips | USB |
| Video pieslēgvietas tips | DVI-I |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 2 |
| DVI-I pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Audio savienojumi | Jā |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| LED indikatori | Jā |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 93,6 mm |
| Dziļums | 99,6 mm |
| Augstums | 30,1 mm |
| Svars | 340 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Sistēmas prasības | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | Jā |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 2,5 W |