Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: B032-VU2
EAN: 0037332200389
Tripp Lite B032-VU2. Tastatūras pieslēgvietas tips: USB, Peles pieslēgvietas tips: USB, Video pieslēgvietas tips: VGA. Maksimālā izšķirtspēja: 2048 x 1536 pikseļi, Lietotāju skaits: 1 lietotājs(i). Produkta krāsa: Melns, Kabeļa garums: 0,91 m, Maksimālais kabeļa garums: 0,91 m. Ilgtspējas sertifikāti: RoHS. Platums: 25,9 mm, Dziļums: 66 mm, Augstums: 79 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 2048 x 1536 pikseļi |
| Plug and Play | |
| Lietotāju skaits | 1 lietotājs(i) |
| Savienojamība | |
| Datoru skaits | 2 |
| Tastatūras pieslēgvietas tips | USB |
| Peles pieslēgvietas tips | USB |
| Video pieslēgvietas tips | VGA |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| Audio savienojumi | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 0,91 m |
| Maksimālais kabeļa garums | 0,91 m |
| Sertifikācija | CE, FCC, REACH |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 25,9 mm |
| Dziļums | 66 mm |
| Augstums | 79 mm |
| Svars | 300 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | Audio (3.5mm), USB, VGA |
| Manuāls | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8471,80,1000 |
| Oriģinālās kastes platums | 330,2 mm |
| Kastes garums (Master) | 487,7 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 188 mm |
| Kastes svars (Master) | 5,28 kg |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332200386 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 167,6 mm |
| Iepakojuma dziļums | 241,3 mm |
| Iepakojuma augstums | 61 mm |
| Iepakojuma svars | 410 g |