Ražotājs: Vertiv
Modelis: MXS5120-202
EAN: 0636430071732
Vertiv Avocent MXS5120-202. Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X), Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Maksimālā izšķirtspēja: 1920 x 1200 pikseļi. Produkta krāsa: Melns, Zils, Statņa kapacitāte: 1U, Apvalka materiāls: Metāls. Ekrāns: LCD. Jaudas avots: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 110 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Vertiv Avocent MXS5120-202 KVM-lüliti Püstikmontaaž Must, Sinine | €5754.89 |
|
mts.ee |
Vertiv APM 60kW installed, No redundancy, 90kW max | €37296.61 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Programmaparatūra atjauninājama | Jā |
| Savienojamība | |
| Datoru skaits | 20 |
| Audio savienojumi | Nē |
| Dizains | |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Statņa montāža | Jā |
| Produkta krāsa | Melns, Zils |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Kaskādveida | Jā |
| LED indikatori | Jā |
| Sertifikācija | CE, FCC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 110 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ārējais jaudas adapteris | Nē |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Ekrāns | LCD |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -35 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 434 mm |
| Dziļums | 536 mm |
| Augstums | 86 mm |
| Svars | 8,6 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās instalācijas gids | Jā |
| Gumijas apakša | Jā |