Ražotājs: MSI
Modelis: 9S6-A61611-038
EAN: 4719072580346
MSI Pro 16T 7M-038DE. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 39,6 cm (15.6"), HD veids: HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1366 x 768 pikseļi, Ekrāna forma: Plakana virsma. Procesora tips: Intel® Celeron®, Procesora frekvence: 1,8 GHz. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 128 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics 610. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
MSI Pro 16T 7M-038DE Intel® Celeron® 39,6 cm (15.6") 1366 x 768 pikslit 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Kõik ühes PC Windows 10 Pro Wi-Fi 5 (802.11ac) Must | €1167.05 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Celeron® |
| Procesora modelis | 3865U |
| Procesora frekvence | 1.8 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora stieples | 2 |
| Procesora kešatmiņa | 2 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 4 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Konfigurējams TDP-down | 10 W |
| Tjunction | 100 °C |
| Kopnes tips | OPI |
| PCI Express konfigurācijas | 1x2+2x1, 1x4, 2x2, 4x1 |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 10 |
| Procesora kodētais nosaukums | Kaby Lake |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| PCI Express slotu versija | 2.0 |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3L-SDRAM, DDR4-SDRAM, LPDDR3-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1600,1866,2133 MHz |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 34,1 GB/s |
| Procesora atbalstīti atmiņas kanāli | Duāls |
| Procesora atbalstīts ECC | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 39,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1366 x 768 pikseļi |
| HD veids | HD |
| LED fona apgaismojums | |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas sloti | 1 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 2133 MHz |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 128 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 128 GB |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MMC, Zibdisks (MS), SD |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics 610 |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 900 MHz |
| Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa | 32 GB |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 300 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera DirectX versija | 12.0 |
| Iebūvētā grafikas adaptera OpenGL versija | 4.4 |
| Iebūvētā grafikas adaptera ID | 0x5906 |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | |
| Klaviatūra iekļauta | |
| AC adaperis komplektā | |
| Irbulis | |
| Skārienjūtīgai irbulis iekļauts | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Seriaļo pieslēgvietu skaits | 2 |
| Papildus informācija | |
| 3D saderība | |
| Autonomijas režīms | |
| Noņemams displejs | |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 3 W |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Kopējais megapikseļu skaits | 1 MP |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 399,5 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 69,2 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 313,9 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5,6 kg |
| Iepakojuma svars | 6,49 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Clear Video Technology for Mobile Internet Devices (Intel® CVT for MID) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Idle States | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT) | |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Flex Memory Access | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel® Smart Response Technology version | 1,00 |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) version | 0,00 |
| Intel® TSX-NI version | 0,00 |
| Procesors ARK ID | 96507 |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Procesora paketes izmērs | 42 x 24 mm |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2 |
| Intel® OS Guard | |