| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Mattel FPW38 Phase 10 Kartenspiel (FPW38) | €43.59 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Minimālais spēlētāju skaits | 2 |
| Maksimālais spēlētāju skaits | 6 |
| Ieteicamais vecums | Pieaugušajiem un bērniem |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 7 gads(i) |
| Atbalstāmās valodas | Vācu |
| Spēles noteikumu valoda | Vācu |
| Kāršu skaits | 108 pcs |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Pārstrādājams | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Iepakojuma saturs | |
| Game rules included | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Vienības apjoms | 1147,0945 cm³ |
| Iepakojuma svars | 190 g |
| Iepakojuma dziļums | 50,8 mm |
| Iepakojuma augstums | 177,8 mm |
| Iepakojuma platums | 127 mm |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Gads | 2021 |
| Loģistiskie dati | |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 94888 pcs |
| Kastes uz paletes | 480 pcs |
| Kārtas uz paletes | 10 pcs |
| Daudzums kārtā | 2880 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 117,5 mm |
| Kastes garums (Master) | 216 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 139,7 mm |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 3500 cm³ |
| Kastes svars (Master) | 1,29 kg |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10887961617686 |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 134185 pcs |
| Kameru statīvi | 143770 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Kraušanas skaits uz paletes | 55 pcs |