Ražotājs: AOC
Modelis: AG273QX
EAN: 4038986187077
AOC AGON 3 AG273QX. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, HD veids: Quad HD, Ekrāna tehnoloģija: LCD, Atbildes laiks: 1 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
AOC AGON 3 AG273QX PC lamekuvar 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikslit Quad HD LCD Must | €740.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync tips | FreeSync Premium Pro |
| Ātrā uzlāde | |
| VESA Adaptive Sync atbalsts | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Low Blue Light tehnoloģija | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Quad HD |
| Paneļa veids | VA |
| Fona apgaismojuma veids | W-LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 400 cd/m² |
| Atbildes laiks | 1 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 2560 x 1440 |
| Atbalstītie video režīmi | 1440p |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 3000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 50000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 165 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,233 x 0,233 mm |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 30 - 230 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 48 - 144 Hz |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 59,7 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 33,6 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 68,6 cm |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | DisplayHDR 400 |
| Virsmas cietība | 3H |
| Krāsu dziļums | 10 bit |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 121 % |
| NTSC pārklājums (parastais) | 85 % |
| Adobe RGB pārklājums | 90 % |
| 3D saderība | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 4 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Audio ieeja | |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Bezrāmja dizains | |
| Priekšējā rāmja krāsa | Melns |
| Noņemams statīvs | |
| Kāju krāsa | Pelēks |
| Bez smagajiem metāliem | Hg (dzīvsudraba) |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 5 W |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 11 cm |
| Šarnīrs | |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -30 - 30 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 23 ° |
| On Screen Display (OSD) | |
| On Screen Display (OSD) valodas | Vienkāršota ķīniešu valoda, Tradicionālā ķīniešu valoda, Horvātu, Čehu, Vācu, Holandiešu, Angļu, Spāņu, Somu valoda, Franču, Itālijas, Japāņu, Korejiešu, Poļu valoda, Portugāļu, Krievu valoda, Zviedru valoda, Turku, Ukraiņu |
| Skaits OSD valodu | 16 |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | Audio (3.5mm), DisplayPort, HDMI, USB |
| Audio kabeļa garums | 1,8 m |
| DisplayPort kabeļa garums | 1,8 m |
| HDMI kabeļa garums | 1,8 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 613,5 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 267,4 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 562,4 mm |
| Svars (ar statīvu) | 7,8 kg |
| Platums (bez statīva) | 61,4 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 5,98 cm |
| Augstums (bez statīva) | 36,4 cm |
| Svars (bez statīva) | 5,08 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 675 mm |
| Iepakojuma dziļums | 223 mm |
| Iepakojuma augstums | 523 mm |
| Iepakojuma svars | 10,8 kg |
| USB kabeļa garums | 1,8 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 32 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 55 kWh |
| Enerģija patēriņš | 50 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējais jaudas adapteris | |
| Papildus informācija | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Integrēts TV tūneris | |
| Ārējās apdares veids | Teksturēts |
| Bezel thickness type | Bez rāmja |
| Pārstrādājams iepakojuma materiāls | 100 % |
| Gaismas efekti | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | WEEE |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |