Ražotājs: AOC
Modelis: 22B2DA
EAN: 4038986128346
AOC B2 22B2DA LED displejs ir kvalitatīvs datora monitors, kas piedāvā iespaidīgu skatīšanās pieredzi. Šis monitors ar Full HD izšķirtspēju 1920 x 1080 pikseļu un displeja diagonāli 54,6 cm (21,5 collas) nodrošina skaidrus un skaidrus attēlus ar dzīvām krāsām, padarot to perfektu gan spēlēm, gan darbam.
Izmantojot VA paneļa veidu un W-LED fonu apgaismojumu, šis monitors nodrošina iespaidīgu krāsu gamutu, vienlaicīgi būdams enerģijas ziņā efektīvs, kas padara to par lielisku izvēli tiem, kuri vēlas līdzsvaru starp veiktspēju un enerģijas patēriņu.
AOC B2 22B2DA LED displejam ir iebūvēta skaļruņu sistēma, kas ļauj jums izbaudīt iedvesmojošu audio saturu, neieguldot papildu skaļruņus. Ar tā 178 grādu horizontālajiem un vertikālajiem skata leņķiem šis monitors nodrošina ērtu skatīšanās pieredzi gandrīz no jebkura leņķa.
Citi šī monitora iezīmes ir tikai 4 ms reakcijas laiks, kas padara to par ideālu ātrai darbībai, kā arī dažādas porta un interfeisu iespējas, tai skaitā HDMI, DVI un VGA, lai nodrošinātu bezšuvju savienojamību ar citām ierīcēm.
Neskatoties uz to, vai jūs esat spēlētājs, radošs profesionālis vai tikai meklējat augsta līmeņa datora monitoru, AOC B2 22B2DA LED displejs ir izcilā izvēle, kas nodrošina izcili veiktspēju par pieņemamu cenu.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Monitors AOC 22B2DA 21.5'' | €108.00 |
|
mts.ee |
AOC B2 22B2DA LED display 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 pikslit Full HD Must | €174.07 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 54,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | VA |
| Fona apgaismojuma veids | W-LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 4 ms |
| Displeja virsma | Plakans |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 768 (WXGA), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Atbalstītie video režīmi | 720p, 768p, 1080p |
| Mērījumu attiecība | 4:3, 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 3000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 20000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 75 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,248 x 0,248 mm |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 30 - 83 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 50 - 76 Hz |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 47,7 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 26,8 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 54,6 cm |
| Virsmas cietība | 3H |
| Krāsu dziļums | 8 bit |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 98 % |
| NTSC pārklājums (parastais) | 73 % |
| Adobe RGB pārklājums | 77 % |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Ātrā uzlāde | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Low Blue Light tehnoloģija | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Audio ieeja | |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| DC ieejas ligzda | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Produkta krāsa | Melns |
| Bezrāmja dizains | |
| Priekšējā rāmja krāsa | Melns |
| Noņemams statīvs | |
| Kāju krāsa | Melns |
| Bez smagajiem metāliem | Hg (dzīvsudraba) |
| Sertifikācija | True |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 2 W |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Šarnīrs | |
| Slīpuma leņķis | -5 - 21,5 ° |
| On Screen Display (OSD) | |
| On Screen Display (OSD) valodas | Vienkāršota ķīniešu valoda, Tradicionālā ķīniešu valoda, Horvātu, Čehu, Vācu, Holandiešu, Angļu, Spāņu, Somu valoda, Franču, Itālijas, Japāņu, Korejiešu, Poļu valoda, Portugāļu, Krievu valoda, Zviedru valoda, Turku, Ukraiņu |
| Skaits OSD valodu | 16 |
| Plug and Play | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | HDMI |
| Strāvas adapteris komplektā | |
| HDMI kabeļa garums | 1,8 m |
| Strāvas kabeļa garums | 1,8 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 492,8 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 162,9 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 388,1 mm |
| Svars (ar statīvu) | 2,1 kg |
| Platums (bez statīva) | 49,3 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 3,62 cm |
| Augstums (bez statīva) | 29,3 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 550 mm |
| Iepakojuma dziļums | 120 mm |
| Iepakojuma augstums | 370 mm |
| Iepakojuma svars | 3,5 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | E |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 16 kWh |
| Enerģija patēriņš | 20 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,3 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējais jaudas adapteris | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS, ENERGY STAR |
| Papildus informācija | |
| Ārējās apdares veids | Teksturēts |
| Pārstrādājams iepakojuma materiāls | 100 % |
| Gaismas efekti | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |