Ražotājs: HP
Modelis: 6N4D3A5
EAN: 0196786613401
HP E27u G5. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, HD veids: Quad HD, Ekrāna tehnoloģija: LCD, Projektora formātu attiecība: 16:9. VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP E27U G5 Computer Monitor 68.6 Cm (27") 2560 X 1440 Pixels | €419.56 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Quad HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 350 cd/m² |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 8000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 75 Hz |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,23 x 0,23 mm |
| Pikseļu blīvums | 109 pikseļu collā |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 30 - 120 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 50 - 75 Hz |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 68,6 cm |
| Virsmas cietība | 3H |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Krāsu gamma | 99 % |
| Otrā displeja pretspīduma pārklājums | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | Nē |
| AMD FreeSync | Nē |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Nē |
| HDMI | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Austiņu izeja | Nē |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Birojs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Noņemams statīvs | Jā |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Nē |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulēšana | 15 cm |
| Šarnīrs | Jā |
| Pagrieziena leņķis | -90 - 90 ° |
| Šarnīrsavienojums | -45 - 45 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 20 ° |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 613,4 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 74,7 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 364,6 mm |
| Svars (ar statīvu) | 7,2 kg |
| Platums (bez statīva) | 613,4 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 46,7 mm |
| Augstums (bez statīva) | 364,6 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 699 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 446 mm |
| Iepakojuma svars | 9,7 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 23 kWh |
| Enerģija patēriņš | 34,5 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 160 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Barošanas avota tips | Iekšējs |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli | Low Halogen; Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable; Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable; Contains ocean-bound recycled plastic; 80% ITE-derived closed loop plastic; At least 30% recycled metal |
| Papildus informācija | |
| Svars | 7,2 kg |