Ražotājs: HP
Modelis: 1B9X2AA
EAN: 0195122249168
HP Z27u G3. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, HD veids: 2K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Z27u G3 PC lamekuvar 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikslit 2K Ultra HD LED Must | €694.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | 2K Ultra HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 350 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 1200 (UXGA), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1440 |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 1000000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,233 x 0,233 mm |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 30 - 80 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 50 - 60 Hz |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Krāsu gamma | 99 % |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Jā |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB priekšjoslas pieslēgvietas veids | USB Veids-C |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI | Jā |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Nē |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Šarnīrs | Jā |
| Pagrieziena leņķis | 0 - 90 ° |
| Grozīšana | Jā |
| Šarnīrsavienojums | -45 - 45 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 20 ° |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 612,3 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 205 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 530,4 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,2 kg |
| Platums (bez statīva) | 612,3 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 38,9 mm |
| Augstums (bez statīva) | 356,1 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 698 mm |
| Iepakojuma dziļums | 423 mm |
| Iepakojuma augstums | 163 mm |
| Iepakojuma svars | 9,4 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 24 kWh |
| Enerģija patēriņš | 39 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 160 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli | Arsenic-free display glass; Low halogen; Mercury-free display backlights; TCO Certified; TCO Certified Edge |
| Papildus informācija | |
| Dziļums | 38,9 mm |
| Augstums | 356,1 mm |
| Svars | 6,2 kg |
| Platums | 612,3 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |