Modelis: 35BN77CN-B
EAN: 8806091770271
LG 35BN77CN-B. Displeja diagonāle: 88,9 cm (35"), Ekrāna izšķirtspēja: 3440 x 1440 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 21:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 88,9 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3440 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 21:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Paneļa veids | VA |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Ekrāna forma | Liekts |
| Ekrāna izliekuma pakāpe | 1800R |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 5000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,23 x 0,23 mm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 89 cm |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 99 % |
| Darbības rādītāji | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync tips | FreeSync |
| Smart režīmi | Kino, Speciāli, Standarts, Spilgts |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB barošanas padeve | |
| USB barošana līdz | 90 W |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| HDCP | |
| Uzlādes pieslēgvietas veids | USB Veids-C |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Foto rediģēšana |
| Produkta krāsa | Melns |
| Noņemams statīvs | |
| Sertifikācija | UL(cUL) EPA FCC-B CB |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 14 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 15 cm |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -45 - 45 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 35 ° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | AC, USB Veids-C |
| Strāvas adapteris komplektā | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 831,6 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 252,9 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 622,8 mm |
| Svars (ar statīvu) | 10 kg |
| Platums (bez statīva) | 831,6 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 94,1 mm |
| Augstums (bez statīva) | 372,7 mm |
| Svars (bez statīva) | 6,6 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 1001 mm |
| Iepakojuma dziļums | 212 mm |
| Iepakojuma augstums | 571 mm |
| Iepakojuma svars | 14,4 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 38,9 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 44,7 kWh |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| AC adaptera izejas spriegums | 19.5 V |