Philips 50BDL3117P/00 monitori 127 cm (50") 3840 x 2160 pikseļi 4K Ultra HD LCD Melns
Ražotājs: Philips
Modelis: 50BDL3117P/00
EAN: 0685417581481
Philips 50BDL3117P/00. Displeja diagonāle: 127 cm (50"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LCD, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 2.0. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Melns
Veikals Nosaukums Cena
nopirkt.lv
nopirkt.lv
www.topbiz.fr
www.topbiz.fr
Philips 50BDL3117P/00 50" LCD 4K Ultra HD Noir €962.70
www.pc21.fr
www.pc21.fr
Atsauksmes par produktu no mūsu lietotājiem
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
Loading chart...
Informācija par produktu
Displejs
Displeja diagonāle 127 cm
Ekrāna izšķirtspēja 3840 x 2160 pikseļi
Projektora formātu attiecība 16:9
Ekrāna tehnoloģija LCD
Skārienjūtīgais ekrāns
HD veids 4K Ultra HD
Fona apgaismojuma veids LED
Displeja spilgtums (parastais) 750 cd/m²
Ekrāna forma Plakana virsma
Atbalstītie video režīmi 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p
Kontrasta attiecība (tipiskā) 4000:1
Kontrasta attiecība (dinamiskā) 500000:1
Maksimālais atjauninājuma ātrums 60 Hz
Skata leņķis, horizontāli 178 °
Skata leņķis, vertikāli 178 °
Displeja krāsu skaits 1,07 miljardi krāsu
Atbildes laiks (ātri) 8 ms
Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) 125,7 cm
Dūmakas līmenis 25 %
Savienojamība
Iebūvēts USB mezgls
USB mezgla versija 2.0
DVI pieslēgvieta
DVI-I pieslēgvietu skaits 1
HDMI
HDMI pieslēgvietu skaits 3
HDMI versija 2.0
DisplayPorts daudzums 1
DisplayPort versija 1.2
DC ieejas ligzda
Dizains
Tirgus pozicionēšana Bizness
Produkta krāsa Melns
Multimediji
Iebūvēti skaļruņi
Skaļruņu skaits 2
RMS nominālā jauda 10 W
Ergonomika
VESA stiprinājums
VESA-wall mounting system saderīgs 400 x 400 mm
Darbības rādītāji
Ekspluatācijas ilgums (stundas/dienas) 24/7
Svars&dimensijas
Platums (bez statīva) 1128,4 mm
Dziļums (bez statīva) 76,8 mm
Augstums (bez statīva) 649 mm
Svars (bez statīva) 17,3 kg
Enerģijas pārvaldība
Energoefektivitātes klase (HDR) G
Enerģija patēriņš 110 W
Jaudas patēriņš (standby) 0,5 W
Strāvas patēriņš (maks) 260 W
Maiņstrāvas ievades spriegums 100 - 240 V
Maiņstrāvas ievades frekvence 50 - 60 Hz
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T) 0 - 40 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) -20 - 60 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda 20 - 80 %
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda 5 - 95 %