Modelis: 50BDL3117P/00
EAN: 0685417581481
Philips 50BDL3117P/00. Displeja diagonāle: 127 cm (50"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LCD, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 2.0. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
www.topbiz.fr |
Philips 50BDL3117P/00 50" LCD 4K Ultra HD Noir | €962.70 |
www.pc21.fr |
www.pc21.fr |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 127 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 750 cd/m² |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītie video režīmi | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 4000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 500000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Atbildes laiks (ātri) | 8 ms |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 125,7 cm |
| Dūmakas līmenis | 25 % |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 2.0 |
| DVI pieslēgvieta | |
| DVI-I pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| DC ieejas ligzda | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 10 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 400 x 400 mm |
| Darbības rādītāji | |
| Ekspluatācijas ilgums (stundas/dienas) | 24/7 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (bez statīva) | 1128,4 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 76,8 mm |
| Augstums (bez statīva) | 649 mm |
| Svars (bez statīva) | 17,3 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Enerģija patēriņš | 110 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 260 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |