Modelis: LS24C430GAUXEN
EAN: 8806095057262
Samsung LS24C430GAUXEN. Displeja diagonāle: 61 cm (24"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, HD veids: Full HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 4 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 3.0. VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | Nē |
| AMD FreeSync | Jā |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | Jā |
| Spēles režīms | Jā |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 61 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 4 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 100 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Krāsu gamma | 72 % |
| NTSC pārklājums (parastais) | 72 % |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Jā |
| USB mezgla versija | 3.0 |
| HDMI | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| HDCP | Jā |
| HDCP versija | 1.4 |
| AC (jauda) in | Jā |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Nē |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulēšana | 13 cm |
| Slīpuma leņķis | -5 - 24 ° |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | Jā |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI |
| Strāvas kabeļa garums | 1,5 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 539,9 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 219,7 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 518,9 mm |
| Svars (ar statīvu) | 4,8 kg |
| Platums (bez statīva) | 539,9 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 57,2 mm |
| Augstums (bez statīva) | 321,6 mm |
| Svars (bez statīva) | 2,9 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 780 mm |
| Iepakojuma dziļums | 154 mm |
| Iepakojuma augstums | 392 mm |
| Iepakojuma svars | 6,8 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | D |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 13 kWh |
| Enerģija patēriņš | 13,4 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,3 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 55 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |