Modelis: LS27A800UNUXEN
EAN: 8592978409661
Monitors piedāvā HDMI un DisplayPort savienojumus, savukārt austiņu un citu ierīču pieslēgšanai ir pieejams iebūvēts USB mezgls. Komplektā ir ātrās startēšanas rokasgrāmata, un to piegādā kastē, kas ir 686 x 171 x 450 mm un sver 8,4 kg. Turklāt ir energoefektivitātes klase "G", kas patērē 30 kWh enerģijas uz 1000 stundām SDR režīmā un 37 kWh energijas uz 1000 stundām HDR režīmā.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
mts.ee |
Samsung LS27A800UNU 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikslit LCD Must | €395.32 |
www.photopoint.ee |
Samsung SAMSUNG LS27A800UNUXEN 27inch IPS UHD | €489.00 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3840 x 2160 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 68 cm |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB C tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Austiņu izeja | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 12 cm |
| Šarnīrs | |
| Pagrieziena leņķis | -2 - 92 ° |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -30 - 30 ° |
| Noliecami | |
| Slīpuma leņķis | -2 - 25 ° |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 615,5 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 196,4 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 551,9 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,7 kg |
| Platums (bez statīva) | 61,5 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 4,27 cm |
| Augstums (bez statīva) | 36.8 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 686 mm |
| Iepakojuma dziļums | 450 mm |
| Iepakojuma augstums | 171 mm |
| Iepakojuma svars | 8,4 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 30 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 37 kWh |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |