Ražotājs: Viewsonic
Modelis: TD3207
EAN: 0766907010466
Viewsonic TD3207. Displeja diagonāle: 81,3 cm (32"), Ekrāna spilgtums: 450 cd/m², HD veids: Full HD. Stikla biezums: 3 mm, Virsmas cietība: 7H, International Protection (IP) code: IP54. Skārienjutības tehnoloģija: Multi-touch, Skārienjutīga ekrāna tehnoloģija: Kapacitīvs. Energoefektivitātes klase (SDR): E, Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās: 25,8 kWh, Barošanas avota tips: AC. Sertifikācija: Regulations: CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, UKCA
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Viewsonic TD3207 PC lamekuvar 81,3 cm (32") 1920 x 1080 pikslit Full HD LED Puutetundlik ekraan | €1191.21 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 81,3 cm |
| Ekrāna spilgtums | 450 cd/m² |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Paneļa veids | VA |
| HD veids | Full HD |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Augstas frekvences kustības ātrums | 60 Hz |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Digitālā vertikālā frekvence | 47 - 75 Hz |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 50000000:1 |
| LED fona apgaismojums | |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Digitālā horizontālā frekvence | 15 - 73 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 47 - 75 Hz |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 15 - 73 kHz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 3000:1 |
| Pikseļa iestatne | 0,364 x 0,364 mm |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 72 % |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI | |
| HDMI versija | 1.4 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| Audio izeja | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| Skārienjutības tehnoloģija | Multi-touch |
| Skārienjutīga ekrāna tehnoloģija | Kapacitīvs |
| Vienlaicīgas saskares punktu skaits | 10 |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | E |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 25,8 kWh |
| Barošanas avota tips | AC |
| Enerģija patēriņš | 43 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 45,5 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | Regulations: CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, UKCA |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (bez statīva) | 74,7 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 45,1 cm |
| Augstums (bez statīva) | 6,4 cm |
| Svars (bez statīva) | 12,8 kg |
| Platums (ar statīvu) | 747 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 451 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 64 mm |
| Svars (ar statīvu) | 12,8 kg |
| Dizains | |
| Stikla biezums | 3 mm |
| Virsmas cietība | 7H |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 863 mm |
| Iepakojuma dziļums | 577 mm |
| Iepakojuma augstums | 163 mm |
| Iepakojuma svars | 15,5 kg |