Modelis: VP16-OLED
EAN: 0766907018196
Viewsonic VP Series VP16-OLED. Displeja diagonāle: 40,6 cm (16"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, HD veids: Full HD, Ekrāna tehnoloģija: OLED, Displeja virsma: Spīdums, Atbildes laiks: 1 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
mts.ee |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 40,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | OLED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| HD veids | Full HD |
| Displeja spilgtums (maks.) | 400 cd/m² |
| Atbildes laiks | 1 ms |
| Displeja virsma | Spīdums |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 100000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 20000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Digitālā horizontālā frekvence | 24 - 83 kHz |
| Digitālā vertikālā frekvence | 50 - 61 Hz |
| Krāsu dziļums | 10 bit |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Nē |
| USB C tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI | Nē |
| HDMI versija | 1.4 |
| Mikro HDMI pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Austiņu izeja | Jā |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Grafiskais dizains |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kāju krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 2 W |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | Jā |
| Pievienoti kabeļi | AC, Micro-HDMI, USB Type-A - USB Type-C, USB Type-C - USB Type-C |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 359 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 19 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 314,5 mm |
| Svars (ar statīvu) | 980 g |
| Platums (bez statīva) | 359 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 6 mm |
| Augstums (bez statīva) | 227 mm |
| Ergonomika | |
| Kabeļa saslēga slots | Nē |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulēšana | 4,6 cm |
| Slīpuma leņķis | 20 - 60 ° |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 415 mm |
| Iepakojuma dziļums | 90 mm |
| Iepakojuma augstums | 312 mm |
| Iepakojuma svars | 2,2 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | B |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 6 kWh |
| Enerģija patēriņš | 7,6 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 17 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Barošanas avota tips | Ārējs |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |