Ražotājs: Spin Master
Modelis: 6063485
EAN: 0778988413395
Bakugan BTB PlatinumSrsS4 1ADragonoid Red OC GML. Produkta veids: Uzvelkams propellers, Ieteicamais vecums (minim.): 6 gads(i), Ieteicamais vecums (maks.): 15 gads(i)
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Uzvelkams propellers |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 6 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 15 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 230,1 mm |
| Kastes garums (Master) | 215,9 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 183,9 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,13 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 323000 cm³ |
| Galvenās kārbas neto svars | 912 g |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 18418 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 92092 pcs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Baterijas pievienotas | |
| Iepakojuma platums | 165,1 mm |
| Iepakojuma dziļums | 50,8 mm |
| Iepakojuma augstums | 228,6 mm |
| Iepakojuma svars | 113,4 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |