Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tehniskās detaļas | |
| Tips | Atkritumu konteiners |
| Kopējā ietilpība | 15 L |
| Forma | Apaļš |
| Krāsojums | Vienkrāsaina |
| Materiāls | Polistirols |
| Produkta krāsa | Dzeltens |
| Viegli tīrāms | Jā |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 290 mm |
| Dziļums | 290 mm |
| Augstums | 324 mm |
| Svars | 350 g |