Ražotājs: Fujitsu
Modelis: FUJ:CA46212-4903
EAN: 5711783379560
Fujitsu FUJ:CA46212-4903. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 2 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 2 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1600 MHz, Atmiņas formas standarts: 204-pin SO-DIMM, CAS latentums: 11
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Fujitsu FUJ:CA46212-4903 mälumoodul 2 GB 1 x 2 GB DDR3 1600 MHz | €105.33 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 2 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 2 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1600 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 204-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 11 |
| Atmiņas spriegums | 1.35 V |