Ražotājs: Fujitsu
Modelis: S26361-F3909-L616
EAN: 4057185786362
Fujitsu S26361-F3909-L616. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 16 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2400 MHz, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
FUJITSU MEM 16GB 2Rx8 DDR4-2400MHz UDIMM PC4-19200 ECC CL17 1.2V | €236.77 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2400 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| ECC | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |