Ražotājs: Lindy
Modelis: 32681
EAN: 4002888326810
Lindy 32681. Tips: Raidītājs un uztvērējs, Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Maksimālais pārskaitījums attālums: 100 m. Raidītāja vietējās tastatūras/peles pieslēgvietas veids: PS/2. Uztvērēja vietējās tastatūras/peles pieslēgvietas veids: PS/2. Raidītāja platums: 6,7 cm, Raidītāja dziļums: 7 cm, Raidītāja augstums: 2,7 cm. Iepakojuma platums: 115 mm, Iepakojuma dziļums: 108 mm, Iepakojuma augstums: 39 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Raidītājs un uztvērējs |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Maksimālais pārskaitījums attālums | 100 m |
| Kabeļu tipi, kas ir atbalstīti | Cat5e, Cat6 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS & REACH, CP65 |
| Svars&dimensijas | |
| Raidītāja platums | 6,7 cm |
| Raidītāja dziļums | 7 cm |
| Raidītāja augstums | 2,7 cm |
| Raidītāja masa | 110 g |
| Uztverēja platums | 5,3 cm |
| Uztverēja dziļums | 2,5 cm |
| Uztvērēja augstums | 2,07 cm |
| Uztvērēja svars | 35 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |
| Raidītājs | |
| Raidītāja vietējās tastatūras/peles pieslēgvietas veids | PS/2 |
| RJ-45 portu skaits (raidītājs) | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 115 mm |
| Iepakojuma dziļums | 108 mm |
| Iepakojuma augstums | 39 mm |
| Iepakojuma svars | 200 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Uztvērējs | |
| RJ-45 portu skaits (uztvērējs) | 1 |
| Uztvērēja vietējās tastatūras/peles pieslēgvietas veids | PS/2 |