| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP 1GB PC2-4200 mälumoodul DDR2 533 MHz | €131.53 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 1 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR2 |
| Atmiņas taktātrums | 533 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 4 |
| Atmiņas spriegums | 1.8 V |
| Moduļa konfigurācija | 64M x 8 |