| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP L25264-002 mälumoodul 16 GB DDR4 2666 MHz | €154.16 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69 mm |
| Augstums | 30 mm |