| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP PC3-12800 4GB mälumoodul 1 x 4 GB DDR3 1600 MHz | €105.40 |
|
mts.ee |
HP PC3-12800 4GB mälumoodul 1 x 4 GB DDR3 1600 MHz | €9944.56 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1600 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 67,7 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| Augstums | 2.45 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |