| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP V6 mälumoodul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz | €64.57 |
|
www.ox.ee |
Оперативная память HP V6 memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz | €109.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 3600 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| ECC | |
| CAS latentums | 18 |
| Atmiņas spriegums | 1.35 V |