Ražotājs: Integral
Modelis: IN4T8GNGLTI
EAN: 5055288484917
Integral 8GB PC RAM MODULE DDR4 3200MHZ PC4-25600 UNBUFFERED NON-ECC 1.2V 1GX8 CL22 VALUE. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 3200 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, CAS latentums: 22
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 22 |
| Atmiņas līmenis | 2 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Moduļa konfigurācija | 1024M x 64 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 133,3 mm |
| Augstums | 31,2 mm |