Ražotājs: Lenovo
Modelis: 46W0829
EAN: 0779184407867
Lenovo 16GB DDR4 RDIMM. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 16 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2400 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, CAS latentums: 17
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 16GB DDR4 RDIMM mälumoodul 1 x 16 GB 2400 MHz | €262.39 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2400 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| CAS latentums | 17 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |