Ražotājs: Lenovo
Modelis: 46W0761
EAN: 0387631261278
Lenovo 32GB PC3-14900. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 32 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 32 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1866 MHz, Atmiņas formas standarts: 240-pin DIMM, CAS latentums: 13, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO MEM 32GB 4Rx4 DDR3-1866MHz LRDIMM PC3-14900 ECC CL13 1.5V | €58.89 |
|
mts.ee |
IBM 32GB DDR3 PC3-14900 **New Retail** | €349.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Registered (buffered) |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1866 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 13 |
| Atmiņas līmenis | 4 |
| Atmiņas spriegums | 1.5 V |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 95 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 85 % |