Ražotājs: Lenovo
Modelis: 00D5024
EAN: 0724627232186
Lenovo 4GB PC3L-12800. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 4 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1600 MHz, Atmiņas formas standarts: 240-pin DIMM, CAS latentums: 11, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO MEM 4GB 1.35V PC3L-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz LP RDIMM | €46.87 |
|
mts.ee |
IBM 00D5024 mälumoodul 4 GB 1 x 4 GB DDR3 1600 MHz ECC | €72.87 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Registered (buffered) |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1600 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 11 |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Atmiņas spriegums | 1.35 V |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 95 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 85 % |