Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4X71F27331
EAN: 0195892025979
Lenovo 4X71F27331. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 32 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 32 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 3200 MHz, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4X71F27331 mälumoodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz ECC | €130.81 |
|
datatronic.fi |
Lenovo 4X71F27331 muistimoduuli 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz ECC | €425.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| ECC | |
| Displeja fona gaisma | |
| Sertifikācija | CE |
| Savienojamie produkti | ThinkPad P1 Gen 4, P15 Gen 2, P17 Gen 2, T15g Gen 2 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,6 mm |
| Dziļums | 1,2 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Svars | 15 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 157 mm |
| Iepakojuma dziļums | 58 mm |
| Iepakojuma augstums | 17 mm |
| Iepakojuma svars | 30 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |