Ražotājs: Origin Storage
Modelis: OM16G43200SO1RX8NE12
EAN: 5056006193791
Origin Storage 16GB DDR4 3200MHz SODIMM 2RX8 Non-ECC 1.2V. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 16 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 3200 MHz, Atmiņas formas standarts: 260-pin SO-DIMM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Origin Storage OM16G43200SO1RX8NE12 mälumoodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz | €55.25 |
|
www.ox.ee |
Mälu Origin Storage 16GB DDR4 3200MHZ SODIMM 1RX8 NON-ECC 1.2V | €67.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Nē |
| Atmiņas līmenis | 2 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |