Ražotājs: Samsung
Modelis: M393B1G70QH0-YK0
EAN: 4053162691544
Samsung 8GB DDR3 1600MHz. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1600 MHz, Atmiņas formas standarts: 240-pin DIMM, CAS latentums: 11, ECC, Produkta krāsa: Melns, Zaļš
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1600 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 11 |
| Atmiņas spriegums | 1.35 V |
| Produkta krāsa | Melns, Zaļš |