Ražotājs: Samsung
Modelis: M393A2K40CB2-CVF
EAN: 0818240452639
Samsung M393A2K40CB2-CVF. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 16 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2933 MHz, Atmiņas formas standarts: RDIMM, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Samsung M393A2K40CB2-CVF mälumoodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2933 MHz ECC | €71.11 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Registered (buffered) |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2933 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | RDIMM |
| ECC | |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |