Ražotājs: Philips
Modelis: SWA2527W/10
EAN: 5742220900429
Philips Y veida stereokabelis SWA2527W/10. Savienotājs 1: 3.5mm, Konektora 1 tips: Vīrišķais, Savienotājs 2: 2 x RCA, Konektora 2 tips: Vīrišķais, Kabeļa garums: 1,5 m, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
CABLE 3.5/2 RCA 1.5M PHILIPS SWA2527W/10 | €5.99 |
|
mts.ee |
Philips SWA2527W/10 audiokaabel 1,5 m 3.5mm 2 x RCA Must | €7.36 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Savienotājs 1 | 3.5mm |
| Savienotājs 2 | 2 x RCA |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Produkta krāsa | Melns |
| Papildus informācija | |
| Garums | 235 mm |
| Tukšs svars | 20 g |
| EAN/UPC/GTIN (paketē) | 87 10895 99459 0 |
| Platums | 95 mm |
| Neto svars ārējā kaste | 1,44 kg |
| Taras svars iekšējā kaste | 0,18 kg |
| Daudzums (iekšējā kaste) | 6 pcs |
| Neto svars iekšējā kaste | 0,24 kg |
| Bruto svars (iekšējā kaste) | 0,42 kg |
| Daudzums, ārējā kaste | 36 pcs |
| Taras svars ārējā kaste | 1,62 kg |
| Bruto svars ārējai kastei | 3,06 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 87 10895 99841 3 |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 87 10895 99840 6 |