| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Stereo USB Headset G2 | €62.57 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs / zvanu centrs |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Supra dzirdes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 170 mm |
| Dziļums | 144 mm |
| Augstums | 54 mm |
| Svars | 90 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 170 mm |
| Iepakojuma dziļums | 144 mm |
| Iepakojuma augstums | 54 mm |
| Iepakojuma svars | 210 g |