Ražotājs: Huawei
Modelis: 55035195
EAN: 6941487234790
Huawei Freebuds Lipstick TWS. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Ieteicamais pielietojums: Zvani / mūzika, Produkta krāsa: Sarkans
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausīs |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | True Wireless Stereo (TWS) |
| USB savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Iebūvēta |
| Baterija | |
| Ar akumulatoru darbināms | |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Baterijas mūžā ilgums | 22 h |
| Labās austiņas baterijas jauda | 30 mAh |
| Kreisās austiņas baterijas jauda | 30 mAh |
| Nepārtrauktas audio atskaņošanas laiks (ar uzlādes bloku) | 22 h |
| Akumulatora ietilpība (uzlādes korpuss) | 410 mAh |
| Nepārtrauktas audio atskaņošanas laiks (ar uzlādes korpusu / ar ANC) | 22 h |
| Nepārtrauktas audio atskaņošanas laiks (bez ANC) | 2,5 h |
| Nepārtrauktas audio atskaņošanas laiks (ar uzlādes korpusu / bez ANC) | 14 h |
| Nepārtrauktas audio atskaņošanas laiks (ar ANC) | 4 h |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Draivera vienība | 1,43 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 16,8 mm |
| Dziļums | 18,5 mm |
| Augstums | 41,4 mm |
| Kreisās austiņas svars | 4,1 g |
| Labās austiņas svars | 4,1 g |
| Lādētāja futlāra izmēri (P x G x A) | 27,4 x 27,4 x 70 mm |
| Lādētāja futlāra svars | 84,5 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Garantijas karte | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |