Ražotājs: Jabra
Modelis: 100-99180002-60
EAN: 5707055055201
Jabra Elite 4 Active. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Bezvadu, Bluetooth. Ieteicamais pielietojums: Sporta. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Bezvadu rūtera amplitūda: 10 m. Produkta krāsa: Piparmētru krāsa
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Jabra Elite 4 Active Kõrvaklapp Juhtmevaba Kõrvasisene Sport Bluetooth Piparmündi värv | €108.69 |
|
www.photopoint.ee |
Jabra Elite 4 Active - Mint | €160.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausīs |
| Ieteicamais pielietojums | Sporta |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Piparmētru krāsa |
| Aktīvie taustiņi | Skaļums+, Volume - |
| Krāsas nosaukums | Light Mint |
| Skaļuma kontrole | Poga |
| Aizsardzības īpašības | Ūdensdrošs |
| International Protection (IP) code | IP57 |
| LED indikatori | Baterijas līmenis, Bluetooth sistēma, Status |
| Bezvadu atjauninājums (OTA) | |
| Automātiskā savienošanās | |
| Dzirdes aizsardzības tehnoloģijas | Jabra PeakStop |
| Pārī savienoto ierīču kombināciju skaits atmiņā | 6 |
| Mūzikas atskaņošana | |
| Auss iekšējā spiediena mazināšana | |
| Darbojas ar Google Assistant | |
| Darbojas ar Amazon Alexa | |
| Darbojas ar Apple Siri | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | FCC, ISED, CE, Proposition 65;Google Fast Pair |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| Bluetooth | |
| Bluetooth profili | A2DP |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Mikrofona frekvence | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofonu skaits | 4 |
| MEMS (mikro-elektro-mehāniskā sistēma) mikrofons | |
| Baterija | |
| Ar akumulatoru darbināms | |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 7 h |
| Nepārtrauktas audio atskaņošanas laiks (ar uzlādes bloku) | 28 h |
| Nepārtrauktas audio atskaņošanas laiks (ar uzlādes korpusu / ar ANC) | 7 h |
| Uzlādējama baterija | |
| Ātrā uzlāde | |
| Ātra uzlāde | 60 min |
| Baterijas lādēšanās indikators | |
| Baterijas uzlādes laiks | 3 h |
| Standby laiks | 6600 h |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzlādes statīvs | |
| Uzlādes bloka tips | Vadu |
| Lādētāja futlāris | |
| Garantijas karte | |
| Drošības datu lapa | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Aksesuāri iekļauti komplektā | 3 izmēru silikona ausu ieliktņi |
| Austiņu uzliku materiāls | Silikons |
| Papildu ausu aizbāžņi | |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Draivera vienība | 6 mm |
| Trokšņu slāpēšana | |
| Trokšņa slāpēšanas veids | Aktīvs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 20,9 mm |
| Kreisās austiņas svars | 5 g |
| Labās austiņas svars | 5 g |
| Lādētāja futlāra izmēri (P x G x A) | 20,9 x 27,3 x 20,5 mm |
| Lādētāja futlāra svars | 37,5 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | REACH, RoHS |
| Papildus informācija | |
| Baterijas līmeņa indikators | |
| Atbalstāmās aplikācijas | Jabra Sound+ |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Zvana pārvaldība | |
| Tehniskās detaļas | |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 8518300090 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 108 mm |
| Iepakojuma dziļums | 44 mm |
| Iepakojuma augstums | 136 mm |
| Iepakojuma svars | 166 g |