Ražotājs: Music Sound
Modelis: BTMSTWSINEAR222
EAN: 8018080435126
Music Sound Fantasy. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Ieteicamais pielietojums: Zvani / mūzika, Produkta krāsa: Pelēks, Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Cellularline BTMSTWSINEAR222 kõrvaklapi-/kuularitarvik Kõrvaklapp | €49.78 |
|
www.photopoint.ee |
Ausinės CELLULARLINE Music Sound Fantasy, Ice | €53.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Ausīs |
| Ieteicamais pielietojums | Zvani / mūzika |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Produkta krāsa | Pelēks, Balts |
| Aktīvie taustiņi | Vairākas atslēgas |
| Skaļuma kontrole | Ar pieskārienu |
| Vadības ierīces veids | On-ear control unit |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Paredzēts bērniem | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Iebūvēta |
| Baterija | |
| Ar akumulatoru darbināms | |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Nepārtrauktas audio atskaņošanas laiks (ar uzlādes bloku) | 25 h |
| Uzlādes avots | USB |
| Iepakojuma saturs | |
| Lādētāja futlāris | |
| Uzlādes bloka tips | Vadu |
| Aksesuāri iekļauti komplektā | 3 izmēru silikona ausu ieliktņi |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Daudzums | 1 |
| Austiņas | |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Papildus informācija | |
| Manuāls | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 36 mm |
| Iepakojuma augstums | 180 mm |
| Iepakojuma svars | 92 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |