Ražotājs: Yealink
Modelis: UH36-MONO-UC
EAN: 5715063167083
Yealink UH36 Mono. Produkta veids: Austiņas. Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Ieteicamais pielietojums: Birojs / zvanu centrs. Austiņu frekvence: 20 - 20000 Hz. Kabeļa garums: 1,2 m. Svars: 120 g. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Yealink UH36 Mono Kõrvaklapp Juhtmega ühendatud Peavõru Kontor/kõnekeskus USB tüüp A Must, Hõbe | €86.94 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs / zvanu centrs |
| Austiņu veids | Monofonisks |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Aktīvie taustiņi | Vairākas atslēgas, Skaļums+, Volume - |
| Skaļuma kontrole | Poga |
| Vadības ierīces veids | Iebūvēts vadības bloks |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| Sertifikācija | CE, FCC, IC |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| 3.5 mm savienotājs | Jā |
| USB savienojamība | Jā |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| Bluetooth | Nē |
| Mikrofons | |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Mikrofona frekvence | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofona jutīgums | -44 dB |
| Austiņas | |
| Maksimālā ieejas jauda | 10 mW |
| Osu savienošana | Supra dzirdes |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu jutīgums | 93 dB |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 120 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 50 °C |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Iepakojuma saturs | |
| Maiss | Jā |
| Daudzums | 1 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85183000 |
| Oriģinālās kastes platums | 345 mm |
| Kastes garums (Master) | 400 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 310 mm |
| Kastes svars (Master) | 4,86 kg |
| Daudzums Master kastē | 20 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 170 mm |
| Iepakojuma dziļums | 60 mm |
| Iepakojuma augstums | 195 mm |