| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Jabra 8800-00-98 kõrvaklapi-/kuularitarvik Kaabel | €55.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Kabelis |
| Zīmolu saderība | Ascom |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kontroles tips | Pogas |
| Savienojamība | |
| Savienotājs 1 | QD |
| Bluetooth | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85189000 |
| Daudzums Master kastē | 160 pcs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 10 mm |
| Iepakojuma dziļums | 10 mm |
| Iepakojuma augstums | 200 mm |
| Iepakojuma svars | 10 g |