Ražotājs: Lindy
Modelis: 25045
EAN: 4002888060363
Lindy 25045. Slēdža tips: Vadīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 8. DC ievades spriegums: 5 V. Saspraudnis: DC-ligzda. Power over Ethernet (PoE)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lindy Network Switch - Gigabit, Desktop, 8 Port, 10/100/1000 Juhitav Power over Ethernet tugi Hõbe | €96.58 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Dizains | |
| Sakraujams | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| LED indikatori | Aktivitāte, Link, PoE, Jauda |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Saspraudnis | DC-ligzda |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Līdzstrāvas |
| DC ievades spriegums | 5 V |
| Ieejas strāva | 2.6 A |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | Līdzstrāvas |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Lietotāja pamācība | |
| Manuāls | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 130 mm |
| Dziļums | 97 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Svars | 350 g |
| Datu pārraide | |
| Maksimālais datu pārsūtīšanas ātrums | 1 Gbit/s |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Tīklošana | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Papildus informācija | |
| Wi-Fi | |
| Tīklošanas īpatnības | IEEE 802.3/IEEE 802.3u/IEEE 802.3ab |
| Savienojamības LEDs | 12 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |