Ražotājs: Philips
Modelis: 3700
EAN: 9120056501113
Philips SMP 3700. Tips: Prezentācijas mikrofons, Mikrofona jutīgums: -37 dB, Mikrofona frekvence: 200 - 12000 Hz. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Ierīces interfeiss: USB. Produkta krāsa: Melns, Skaļruņa jauda: 0,2 W, Kabeļa garums: 2,5 m. Line-out Signal-to-Noise Ratio (SNR): 70 dB. Jaudas avots: USB
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Philips SpeechMike Premium Touch SMP3700 Højttalermikrofon Kabling Sort Grå | €338.25 |
|
mts.ee |
Philips SMP 3700 Must Esitlusmikrofon | €358.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Mikrofons | |
| Tips | Prezentācijas mikrofons |
| Mikrofona jutīgums | -37 dB |
| Mikrofona frekvence | 200 - 12000 Hz |
| Mikrofona virzienu tipi | Vienvirziena |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Ierīces interfeiss | USB |
| USB pieslēgvieta | |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Skaļruņa jauda | 0,2 W |
| Kabeļa garums | 2,5 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | USB |
| USB barošana | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 45 mm |
| Dziļums | 175 mm |
| Augstums | 32 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Tehniskās detaļas | |
| Frekvences diapazons | 200 - 12000 Hz |
| Pastiprinātājs | |
| Line-out Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 70 dB |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 45 °C |