Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4X21A98952
EAN: 0195348760959
Lenovo 4X21A98952. Kopējā jauda: 625 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 100 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50/60 Hz. Mērķis, rezultāts: Serveris, Sertifikācija: CB, TUV, UL, CCC, KC safety, BSMI, FCC+IC,CE+EMC, Savienojamie produkti: ThinkStation P520c. Produkta krāsa: Sudrabs. Platums: 150 mm, Dziļums: 140 mm, Augstums: 86 mm. Iepakojuma platums: 295 mm, Iepakojuma svars: 1,88 kg
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4X21A98952 toiteallika komponent 625 W Hõbe | €226.92 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Kopējā jauda | 625 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas strāva | 8 A |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | Serveris |
| Sertifikācija | CB, TUV, UL, CCC, KC safety, BSMI, FCC+IC,CE+EMC |
| Savienojamie produkti | ThinkStation P520c |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 150 mm |
| Dziļums | 140 mm |
| Augstums | 86 mm |
| Svars | 1,52 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 295 mm |
| Iepakojuma svars | 1,88 kg |