Ražotājs: Philips
Modelis: LR6P4B/10
EAN: 7427150584588
Philips Power Alkaline Baterija LR6P4B/10. Baterijas tips: Vienreizējas lietošanas baterija, Baterijas tehnoloģija: Sārmaina akumulatoru baterija, Baterijas spriegums: 1,5 V. Platums: 58 mm, Dziļums: 14 mm, Augstums: 50 mm. Tips: AA/LR6
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Batteries Power Alkaline AA 4pcs blister | €2.99 |
|
mts.ee |
Philips Power Alkaline LR6P4B/10 majapidamispatarei Ühekordne patarei Aluseline | €14.18 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Baterija | |
| Baterijas tips | Vienreizējas lietošanas baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Baterijas spriegums | 1,5 V |
| Skaits baterijas iekļautas | 4 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 58 mm |
| Dziļums | 14 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Svars | 92 g |
| Papildus informācija | |
| Tips | AA/LR6 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85068080 |