Ražotājs: ASUS
Modelis: RT-N12PLUS
EAN: 4716659866503
ASUS RT-N12plus. Wi-Fi standarts: Wi-Fi 4 (802.11n), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 300 Mbit/s, Wi-Fi standartu: 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n). Ethernet LAN saskarnes tips: Ātrais Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100 Mbit/s, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100Base-T(X). Drošības algoritma atbalstīts: 128-bit WEP,64-bit WEP,WPA,WPA-PSK,WPA2,WPA2-PSK,WPS. LED indikatori: LAN, Jauda, WAN. Antenas tips: Ārējs, Antenas sasniedzmības līmenis (max): 5 dBi
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ASUS RT-N12plus juhtmevaba ruuter Kiire Ethernet | €36.71 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Ātrais Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100Base-T(X) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Antena | |
| Antenas tips | Ārējs |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 5 dBi |
| Antenu daudzums | 2 |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 128-bit WEP,64-bit WEP,WPA,WPA-PSK,WPA2,WPA2-PSK,WPS |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 110 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC, LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | |
| Dizains | |
| LED indikatori | LAN, Jauda, WAN |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 180 g |
| Dziļums | 24 mm |
| Augstums | 111 mm |
| Platums | 146 mm |
| Papildus informācija | |
| xDSL connection | |
| WLAN atbalstāmie datu pārraides ātrumi | 1,2,5.5,6,9,11,12,18,24,36,48,54,300 Mbit/s |