Ražotājs: D-Link
Modelis: G416/EE
EAN: 0790069467684
D-Link G416/EE. WAN savienojuma veids: RJ-45. Wi-Fi josla: Viena frekvenču josla (2.4 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 300 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X). Mobilā tīkla paaudze: 4G, 3G standarti: DC-HSPA+, HSPA, HSPA+, UMTS, 4G standarti: LTE-TDD & LTE-FDD. Drošības algoritma atbalstīts: WPA, WPA2, WPA3, WPS
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Viena frekvenču josla (2.4 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 1,5 A |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Antenu daudzums | 2 |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kartes slots | |
| WAN savienojuma veids | RJ-45 |
| Dizains | |
| Produkta veids | Uz galda / caurules uzstādāms rūteris |
| Produkta krāsa | Balts |
| LED indikatori | LAN, Jauda, WLAN, WPS |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA, WPA2, WPA3, WPS |
| Firewall | |
| Pakešu stāvokļa pārbaude (SPI) | |
| Filtrēšana | |
| MAC adreses filtrēšana | |
| IP adreses filtrēšana | |
| DMZ atbalsts | |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| 3G standarti | DC-HSPA+, HSPA, HSPA+, UMTS |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB pieslēgvieta | |
| Īpašības | |
| Darbojas ar Google Assistant | |
| Darbojas ar Amazon Alexa | |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 170,1 mm |
| Platums | 198 mm |
| Augstums | 66,2 mm |
| Svars | 400 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 70 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Garantijas periods | 2 gads(i) |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Vadības īpašības | |
| Atiestates poga | |
| WPS poga | |