Ražotājs: AVM
Modelis: 20002952
EAN: 4023125029523
FRITZ!Box 4060. Maksimālais datu pārraides ātrums: 6000 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz): 1200 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz): 2400 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: WPA2, WPA3. Atbalstāmie tīkla protokoli: IPv6. WAN pieslēgvieta: Bezvadu internets. Izvietošana: Galds, Produkta krāsa: Balts, LED indikatori: Jauda, WLAN
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
AVM FRITZ!Box 4060 - Draadloze router | €229.57 |
|
www.efecto2000.es |
FRITZ!Box 4060 6000 Mbit/s Balts | €264.30 |
|
mts.ee |
FRITZ!Box 4060 6000 Mbit/s Valge | €318.55 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 6000 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz) | 1200 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz) | 2400 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| MIMO | |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA2, WPA3 |
| Dizains | |
| Izvietošana | Galds |
| Produkta krāsa | Balts |
| LED indikatori | Jauda, WLAN |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Protokli | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | IPv6 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 210 mm |
| Dziļums | 81 mm |
| Augstums | 170 mm |
| Svars | 440 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| AC adaperis komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 3 |
| WAN pieslēgvieta | Bezvadu internets |
| DC ieejas ligzda | |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| SIM kartes slots | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Informācija par iepakojumu | |
| CD pamācība | |
| Iepakojuma platums | 270 mm |
| Iepakojuma dziļums | 85 mm |
| Iepakojuma augstums | 185 mm |
| Iepakojuma svars | 860 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Vadības īpašības | |
| Ieslēgšanās pie signāla no LAN | |
| Programmaparatūra atjauninājama | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |