Ražotājs: Huawei
Modelis: 51060FBW
EAN: 6901443379095
Huawei 5G CPE Pro 2. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 2402 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet. Mobilā tīkla paaudze: 5G, SIM kartes veids: NanoSIM. Atbalstāmie tīkla protokoli: IPv4, IPv6. Produkta veids: Galda rūteris, Produkta krāsa: Balts, LED indikatori: Jauda
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 2976 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 2402 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (trešā josla) | 574 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Antena | |
| Antenas forma | Iekšējs |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | Jā |
| SIM kartes slots | Jā |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Balts |
| Indukcijas gaisma | Jā |
| LED indikatori | Jauda |
| Integrēts on/off slēdzis | Jā |
| Īpašības | |
| Iebūvētais procesors | Jā |
| Multikodola tips | 2 |
| Drošība | |
| Firewall | Jā |
| Piekļuve kā viesim | Jā |
| MAC adreses filtrēšana | Jā |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| 4G | Jā |
| 5G | Jā |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| Īssziņu serviss (SMS) | Jā |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Garantijas karte | Jā |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 96,6 mm |
| Platums | 90 mm |
| Augstums | 178 mm |
| Svars | 600 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Vadības īpašības | |
| Atiestates poga | Jā |
| MU-MIMO tehnoloģija | Jā |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android, iOS |
| Protokli | |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | IPv4, IPv6 |