Ražotājs: Huawei
Modelis: 51071SAP
EAN: 6901443319510
Huawei E5785-92C. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 800 Mbit/s. Mobilā tīkla paaudze: 4G, 4G standarti: LTE. Produkta veids: Galda rūteris, Produkta krāsa: Balts, Apvalka materiāls: Plastmasa. Antenas forma: Iekšējs. Barošanas avota veids: Baterija, Baterijas performance: 3000 mAh
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Nav pieejams |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 800 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 300 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 800 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Baterija |
| Baterijas performance | 3000 mAh |
| Antena | |
| Antenas forma | Iekšējs |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kartes slots | |
| 3G/4G USB modema saderība | |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Balts |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| 4G | |
| Dual SIM atbalsts | |
| 4G standarti | LTE |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Atmiņas kartes slots (i) | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 127 g |
| Augstums | 17,3 mm |
| Platums | 108 mm |
| Dziļums | 62 mm |