Ražotājs: Linksys
Modelis: MR7500-EU
EAN: 4260184673124
Linksys MR7500. WAN savienojuma veids: RJ-45. Wi-Fi josla: Trīs diapazoni (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 6600 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X). Drošības algoritma atbalstīts: 128-bit WEP, WPA2, WPA3. Produkta veids: Galda rūteris, Produkta krāsa: Melns, LED indikatori: LAN, Status, WLAN, USB, Jauda
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Linksys MR7500 juhtmevaba ruuter Gigabit Ethernet Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Must | €349.77 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Bezvadu sadales sistēmas (WDS) tilts | |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Trīs diapazoni (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 6600 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 600 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 1200 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (trešā josla) | 4800 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 3 A |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Antenu daudzums | 4 |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kartes slots | |
| 3G/4G USB modema saderība | |
| WAN savienojuma veids | RJ-45 |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Melns |
| Indukcijas gaisma | |
| LED indikatori | LAN, Status, WLAN, USB, Jauda |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Īpašības | |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora takts frekvence | 1800 MHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Iekšējā atmiņa | 512 MB |
| Zibatmiņa | 512 MB |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 128-bit WEP, WPA2, WPA3 |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 155 mm |
| Platums | 215 mm |
| Svars | 660 g |
| Augstums | 158 mm |
| Vadības īpašības | |
| Atiestates poga | |
| WPS poga | |
| Intelligent Mesh tehnoloģija | |
| MU-MIMO tehnoloģija | |
| MIMO | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 322 mm |
| Iepakojuma dziļums | 114 mm |
| Iepakojuma augstums | 240 mm |
| Iepakojuma svars | 1,7 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |